Witamy serdecznie na naszej stronie!

Jesteśmy dwuosobowym zespołem DJskim który od kilku lat dostarcza mnóstwo zabawy uczestnikom uroczystości na których mieliśmy okazję zagrać!
Polecamy się na wszelkie imprezy okolicznościowe i nie tylko! Wyprawiasz niedługo imprezę urodzinową? Pragniesz aby goście dobrze się bawili? Czy może organizujesz bal studniówkowy, lub wesele? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w dziale "Oferta".

Zapewniamy profesjonalne nagłośnienie, i efekty oświetleniowe. Posiadamy zróżnicowany i bogaty repertuar muzyczny, dzięki czemu dopasujemy się do gustu towarzystwa na Państwa imprezie. Organizujemy wszelkiego rodzaju zabawy znane z wielu imprez (np. kareta, krzesełka) i wiele więcej.

Galeria zdjęć

Wesela

Wesele to z pewnością jedna z najbardziej wyjątkowych i niezapomnianych uroczystości. Jako Dje zdajemy sobie sprawę, że dzień Waszego ślubu jest najważniejszym dniem w Waszym życiu, dlatego też chcielibyśmy zaoferować naszą oprawę muzyczną aby wznieść to wydarzenie na najwyższy poziom.

Na bazie wieloletniego doświadczenia i zainspirowani pomysłami przyjaciół z branży tworzymy niesamowity KLIMAT imprezy począwszy od wejścia Pary Młodej na salę, poprzez toasty, pierwszy taniec, krojenie tortu, prowadzenie podziękowań dla rodziców, aż po oczepiny i zabawę do białego rana. Przy rewelacyjnie zestawionej muzyce, przebraniach, gadżetach i nietypowych konkursach zarażamy innych uczestników zabawy nieprzeciętnym stylem i kreatywnością tworząc SUKCES Waszej imprezy! Możecie być pewni, że tego dnia na parkiecie każdy znajdzie swoje przysłowiowe „pięć minut” i żaden uczestnik uroczystości nie będzie się nudził!

Po skontaktowaniu się z nami umówimy termin spotkania, na którym omówimy wszystkie szczegóły i dokładnie zaplanujemy każdy punkt Waszej imprezy. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Muzyka

Muzyka jest jedną z najważniejszych kwestii na uroczystości weselnej. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każda osoba ma odmienne gusta muzyczne, dlatego też podczas imprezy staramy się stworzyć wybuchową mieszankę muzyczną zawierającą najpopularniejsze utwory z większości znanych gatunków muzyki tanecznej.

Jesteśmy bardzo elastyczni, dlatego też podczas imprezy nieustannie obserwujemy parkiet oraz reakcje gości na zagrane utwory, aby w jak najkrótszym czasie dostosować klimat muzyczny do preferencji uczestników uroczystości. Podczas imprezy każdy znajdzie coś dla siebie, gdyż staramy się zadowolić wszystkich gości, bez wyjątku. Starsi z pewnością ucieszą się, gdy odbędziemy podróż by odnaleźć Tamte prywatki, a potem roztańczonym rytmem z Abbą, Boney M., oraz polskimi zespołami rockowymi i innymi dobijemy do najnowszych list przebojów. Oczywiście podczas zabawy cały czas otwarcie przyjmujemy od gości propozycje co do utworów, oraz dedykacje muzyczne.

Oferta

W ofercie:
– 2 osoby (dwóch djów/wodzirejów którzy bedą dbali o muzykę oraz prowadzenie imprezy),
– nagłośnienie dostosowane do ilości gości oraz wielkości sali,
– sprzęt grający,
– dekoracja światłem,
– oświetlenie sceniczne,
– gadżety (kostiumy, czapki, przebrania, maski, śmieszne okulary)

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego (tel. 508 936 524 lub 513 516 880) lub elektronicznego (damianzbr@gmail.com) w celu uzyskania indywidualnej oferty.

Studniówki i półmetki

Rozpoczął się ostatni rok szkolny, a to oznacza że studniówka zbliża się wielkimi krokami. Półmetki i studniówki to najważniejsze uroczystości w życiu uczniów. Zdając sobie sprawę z tych ważnych wydarzeń, chętnie postaramy się, aby trwale zapisały się w Waszych pamięciach. Jesteście gotowi na szaloną zabawę do białego rana? W takim razie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Jesteśmy DJami z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu tego typu imprez. Bogaty oraz zróżnicowany repertuar muzyczny, przy którym nawet najbardziej wybredna osoba dołączy do zabawy na parkiecie, różnorakie zabawy oraz konkursy – to tylko jedne z czynników które zagwarantują SUKCES Waszej imprezy.

Po skontaktowaniu się z nami umówimy termin spotkania, na którym omówimy wszystkie szczegóły i dokładnie zaplanujemy każdy punkt Waszej uroczystości. Jesteśmy otwarci na propozycje i sugestie. Masz możliwość negocjacji ceny za usługę.

Muzyka

Muzyka jest jedną z najważniejszych kwestii na imprezie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każda osoba ma odmienne gusta muzyczne, dlatego też podczas imprezy staramy się stworzyć wybuchową mieszankę muzyczną zawierającą najpopularniejsze utwory z większości znanych gatunków muzyki tanecznej.

Jesteśmy bardzo elastyczni, dlatego też podczas imprezy nieustannie obserwujemy parkiet oraz reakcje gości na zagrane utwory, aby w jak najkrótszym czasie dostosować klimat muzyczny do preferencji uczestników uroczystości. Podczas imprezy każdy znajdzie coś dla siebie, gdyż staramy się zadowolić wszystkich gości, bez wyjątku. Oczywiście podczas zabawy cały czas otwarcie przyjmujemy od gości propozycje co do utworów, oraz dedykacje muzyczne.

Oferta

W ofercie:
– 2 osoby (dwóch djów/wodzirejów którzy bedą dbali o muzykę oraz prowadzenie imprezy),
– nagłośnienie dostosowane do ilości gości oraz wielkości sali,
– sprzęt grający,
– dekoracja światłem,
– oświetlenie sceniczne,
– gadżety (kostiumy, czapki, przebrania, maski, śmieszne okulary)

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego (tel. 508 936 524 lub 513 516 880) lub elektronicznego (damianzbr@gmail.com) w celu uzyskania indywidualnej oferty.

Urodziny

Pragniesz zorganizować imprezę urodzinową? 18stkę, 30stkę, 40stkę, 50tkę? Nam nie robi to różnicy. Posiadając tak bogaty repertuar muzyczny potrafimy dostosować się do gustów każdego pokolenia, zaczynając od starszych dobrze znanych wszystkim hitów lat 80 i 90, do nowoczesnych hitów które usłyszeć możemy w radiu czy w telewizji. Zapewniamy również obsługę wodzirejską tego typu imprez (prowadzenie imprezy od A do Z, tort, sto lat, zabawy, konkursy).

Inne imprezy

Jesteśmy elastyczni i właśnie ta cecha sprawia, że z łatwością podołamy imprezie praktycznie każdego rodzaju. Prowadzimy imprezy firmowe, sylwestrowe, andrzejkowe, karnawałowe, jubileuszowe oraz wszelkie inne okazje przy których wymagana jest dobra MUZYKA oraz niecodzienny klimat. Do każdej imprezy podchodzimy indywidualnie i staramy się o jak największe zadowolenie uczestników uroczystości.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego (tel. 508 936 524 lub 513 516 880) lub elektronicznego (damianzbr@gmail.com) w celu uzyskania indywidualnej oferty oraz omówienia wszelkich szczegółów.

Zadzwoń do nas, lub zostaw wiadomość. Odpiszemy na nią najszybciej jak tylko będziemy mogli.

Tel. 508 936 524 lub 513 516 880

  Przykładowy scenariusz weselny
  1. Przywitanie w drzwiach przybywających gości oraz zaproszenie na salę
  2. Przygotowanie gości na wejście Młodej Pary
  3. Wniesienie Panny Młodej
  4. Przywitanie Państwa Młodych
  5. Toast na cześć Młodej Pary
  6. Życzenia
  7. Pierwszy taniec Państwa Młodych
  8. Blok taneczny
  9. Zabawa weselna uzgodniona z Parą Młodą
  10. Krojenie tortu
  11. Blok taneczny
  12. Zabawa weselna uzgodniona z Parą Młodą
  13. Blok taneczny
  14. Oczepiny
   • – zdejmowanie welonu
   • – zdejmowanie muszki
  15. Blok taneczny
  16. Podziękowanie dla rodziców
  17. Blok taneczny
  18. Zabawa weselna uzgodniona z Parą Młodą
  19. Blok taneczny

  Wszystko jest oczywiście zależne od ilości podawanych posiłków i rozplanowania poszczególnych elementów imprezy w czasie.

  Przykładowe zabawy weselne

  1. Gorące krzesła – bardzo popularna zabawa weselna

  Powstało wiele odmian zabawy z krzesłami. Główne reguły pozostają jednak niezmienne.
  Na środku sali ustawia się rząd krzeseł (np. 12: po 6 odwróconych do siebie tyłem, w 2 rzędach).
  Do zabawy zaprasza się od kilku do kilkunastu osób. Za każdym razem jest o jedno krzesło mniej
  niż uczestników zabawy. Odpada osoba, która nie zdąży zająć wolnego miejsca.
  1 wersja: goście weselni chodzą wokół krzeseł; w momencie gdy muzyka przestaje grać jak
  najszybciej zajmują miejsca. Odpada osoba, która nie zdąży zająć wolnego miejsca.
  2 wersja: uczestnicy mogą usiąść na krześle tylko wtedy gdy znajdą wymagany przedmiot.
  Wodzirej wymienia kolejne przedmioty, które należy przynieść przed zajęciem wolnego miejsca.
  Przedmioty zależą od fantazji prowadzącego zabawę weselną, mogą to być np.: krawaty, widelce,
  butelki po piwie i inne.

  2. Konkurs tańca dla panów (Taniec z Gwiazdami)

  Panowie zgłaszają się do zabawy. Dobierają się w pary. Jedna osoba z pary zdejmuje marynarkę i podwija spodnie do kolan.
  Ich zadaniem jest tańczyć w parach do utworów zagranych przez DJ’a (najczęściej są to utwory np. twist, tango, walc, rock’n’roll, muzyka z dirty dancing czy innych znanych filmów tanecznych, w grę wchodzą również przytulańce). Jeśli Panowie zdążyli wcześniej poczęstować się alkoholem weselnym tańce te przybierają coraz to zabawniejsze formy. Para Młoda siedzi na przeciwko parkietu jako „jury”, i po kilku piosenkach wybierają zwycięską parę której tańce były najzabawniejsze. Jeśli po kilku piosenkach Pana Młoda nie może się zdecydować, robi się dogrywkę na 2-3 utwory. Wygrani zdobywają najgorętsze owacje od płci pięknej oraz przewidziane nagrody (np. po butelce wódki). Zabawa bardzo udana gdy panowie są kreatywni i lekko
  podpici.

  3. Sznurek i taniec

  Przyjemna zabawa połączona z tańcem. Potrzebujecie tylko liny o długości 4-5 metrów. Dwie osoby rozciągają sznurek w poprzek sali. Pary uczestniczące w zabawie tańczą, a ich zadaniem jest przechodzenie pod liną nie przerywając tańca. Pary przechodzą pod liną w miarę jednocześnie. Ważne by każda para przeszła pod sznurkiem tą samą ilość razy. W trakcie gry, 2 osoby trzymające sznurek z czasem obniżają wysokość sznurka, zwiększając przy tym poziom trudności. Odpadają pary, które przewrócą się lub dotkną sznurka. W trakcie przechodzenia pod sznurkiem pary muszą trzymać się blisko siebie.

  4. Hazardziści

  Na weselu nie brakuje hazardzistów. Prowadzący zabawę proponuje grę ze stawką 100 zł i spośród
  gości wybiera dwóch ochotników. Są dwa etapy gry.
  1 – w celu oswojenia uczestników ze stawką, wodzirej najpierw organizuje próbę. Na środku
  weselnej sali ustawiamy krzesło, a na nim kładziemy banknot 100 złotowy. Uczestnicy klękają po 2
  stronach krzesła. Na znak prowadzącego zabawę dmuchają co sił w płucach by przedmuchać
  banknot na stronę przeciwnika.
  2 – po próbie czas na grę o stawkę. Jednak delikatnie modyfikujemy zabawę. Uczestnikom
  zasłaniamy oczy czarnymi opaskami, a potem zamiast banknotu na krześle ustawiamy talerz z
  mąką. Budujemy atmosferę, a nieświadomi ochotnicy nabierają powietrza w płuca i na znak
  prowadzącego dmuchają co sił.

  5. Przysięga małżeńska na wesoło

  Młodzi powinni powtarzać za prowadzącym. Powtarzają jak na ślubie najpierw Pan Młody a
  później Pani Młoda.

  Pan młody:
  Ja……. biorę sobie ciebie………. od czasu do czasu,
  na siebie, żeby ci dobrze było, pieniądze żebyś wszystkie oddawała,
  dobrze gospodarzyła, dużo dzieci urodziła i szczęśliwa ze mną była.

  Panna młoda:
  Ja……. biorę sobie ciebie……… za męża, żebyś mało spał,
  rano, w południe i w nocy i po północy mnie kochał
  i na resztę godzin jeszcze siły miał.

  Kolejna propozycja jest trochę bardziej ekstremalna

  Pan Młody:

  Kochana żono.
  Uroczyście przysięgam,
  na świadków biorąc gości,
  że kochać Cie będę mocno i dochowam wierności.
  Nigdy złego słowa nie powiem o teściowej.
  Oddawać będę wypłatę.
  Przyrzekam uroczyście,
  że nigdy się nie skuszę
  na wędrówki po barach z kumplami nie ruszę.
  Chętnie będę z Tobą śniadanka jadł w łóżku,
  i wielkiej podzięce, całował po brzuszku.
  Wszystkie kobietki
  odstawię na stronę,
  do końca życia,
  będę kochał tylko żonę.
  A gdybym słowa nie dotrzymał,
  sprowokował łzy niewieście,
  niech mnie ukarzą sprawiedliwi teście.

  Pani Młoda:

  Kochany mężu.
  Uroczyście przysięgam Tobie,
  że nie zawiodę Cie nigdy, wstydu Ci nie narobię.
  I nawet gdybyś był pijany,
  nigdy nie odwrócę się do ściany.
  Nie będę się z Tobą bić.
  Nie zapuszczę żurawia do portfela Twego,
  nie sięgnę po zaskórniaki, aż do 1-szego.
  Troskliwą opieką czule cię otoczę,
  i na skacowaną główkę. gąbką czoło zmoczę.
  Po balandze z kumplami, nie będę Cię spowiadać,
  i smaczne śniadanka do łóżka podawać.
  Ponadto przysięgam Tobie,
  tyle dzieci Ci urodzić, ile w pocie czoła, potrafisz mi zrobić.
  A gdybym Cię zawiodła,
  zmarnowała życia choć kawałek,
  niech mnie ukaże
  sprawiedliwa teściowa i w jej ręku wałek.

  6. Pociąg – jedna z najpopularniejszych zabaw ślubnych

  Wodzirej zbiera maksymalną ilość gości. Goście ustawiają się w szeregu czyli wagonikach. Zalecane jest, aby w rolę maszynisty wcieliła się Panna Młoda. Mijając kolejnych gości łatwiej jej zachęcić gości, którzy jeszcze siedzą za stołem, zamiast stworzyć kolejny wagonik. Do zabawy warto wykorzystać atrybuty np.: kierownicę i gwizdek dla prowadzącego pociąg weselny. Jeśli to możliwe wodzirej może przygotować peruki, czapki i inne stroje, by przyozdobić ludzkie wagoniki.

  Treść piosenki to oczywiście słynne: jedzie pociąg z daleka…

  Uatrakcyjnieniem zabawy są stacje do, których dojeżdża pociąg. Wodzirej oznajmia w jakim kraju zatrzymał się pociąg a goście starają się odtańczyć narodowy taniec danego kraju (najczęściej nieudolnie). Kolejne stacje to:

  Francja – kankan, kaczuchy

  Rosja – kazaczok

  Wiedeń – walc

  Argentyna – tango

  Grecja – zorba

  Warszawa – polonez (z reguły na koniec)

  inne w zależności od pomysłów wodzireja

  7. Polecane na oczepiny – test zgodności

  Para Młoda siada na krzesłach plecami do siebie, tak aby się nie widzieli i nie mogli się ze sobą komunikować. Rozdajemy parze ślubnej po 2 kartki z napisem “ja” i “on” (dla
  Panny Młodej) i “ja” i “ona” (dla Pana Młodego). Lista możliwych pytań:

  kto pierwszy powiedział “kocham Cię”?
  kto lepiej prowadzi samochód?
  kto będzie trzymał kasę?
  kto ma fajniejszych teściów?
  kto pierwszy wyciąga rękę po kłótni?
  kto pierwszy zasypia w łóżku?
  kto pierwszy nawiązał znajomość?
  kto będzie zmywał po posiłkach?
  kto będzie rządził w sypialni?

  Prowadzący zadaje pytania a Para Młoda podnosi karteczki odpowiadając tym samym na pytania.

  8. Polecane na oczepiny – poznajmy się

  Zabawa powstała z myślą o oczepinach. Jednak sugerujemy ją dla par, które mają duże poczucie
  humoru i nie zezłoszczą się na swoją drugą połowę za ewentualną pomyłkę. Gra sprawdza czy
  nowożeńcy dobrze poznali się w okresie narzeczeństwa. Po kolei, Panna Młoda oraz Pan Młody
  rozpoznają swoje połówki po wymienionej części ciała.
  Panna Młoda szuka męża:
  Pannie Młodej zawiązujemy oczy. Panowie razem z Panem Młodym siadają na krzesełkach w
  jednym rzędzie. Panna Młoda rozpoznaje swego męża zmysłem dotyku po wybranej części ciała.
  Najczęściej wybierane: kolano, nos, dłonie, uszy, pępek, a w nieco erotycznej wersji po pośladkach.
  Pan Młody szuka żony:
  Panu Młodemu zawiązujemy oczy. Panie razem z Panną Młodą siadają na krzesełkach w jednym
  rzędzie. Pan Młody rozpoznaje swoją żonę zmysłem dotyku po wybranej części ciała. Najczęściej
  wybierane: kolano, nos, uda, uszy, dłonie, a w nieco erotycznej wersji po biuście.

  9. ŚLUBOWANIE TEŚCIOWYCH

  Wodzirej: Czy ślubujecie nie zaglądać do garnków synowej/córki?
  Rodzice: ŚLUBUJEMY

  Wodzirej: Czy ślubujecie co tydzień przyjmować Wasze dzieci na obiadkach niedzielnych
  składających się z co najmniej dwóch dań i deseru?
  Rodzice: ŚLUBUJEMY

  Wodzirej: Czy ślubujecie udawać, że nie widzicie pajęczyn, stosów brudnych garów i walających
  się ubrań w mieszkanku Waszych dzieci?
  Rodzice: ŚLUBUJEMY

  Wodzirej: Czy ślubujecie każdorazowo dawać pokaźną wałówkę pysznego jedzonka kiedy tylko
  poproszą o to Wasze dzieci?
  Rodzice: ŚLUBUJEMY

  Wodzirej: Czy ślubujecie nie wisieć na telefonie za każdym razem, kiedy tylko okaże się, że pies
  sąsiada zaszczekał inaczej niż zwykle?
  Rodzice: ŚLUBUJEMY

  Wodzirej: Czy ślubujecie nigdy nie używać następujących zwrotów:
  – jak będziesz w moim wieku …..
  – ja to się nie chcę wtrącać, ale ….
  Rodzice: ŚLUBUJEMY

  Wodzirej: Czy ślubujecie bez marudzenia zajmować się gromadką co najmniej 10 dzieciaków jakie
  pojawią się w tym małżeństwie, kiedy tylko przyjdzie taka potrzeba ?
  Rodzice: ŚLUBUJEMY

  Wodzirej: Czy ślubujecie z promiennym uśmiechem dostarczać zięciowi/synowi piwo w
  nieograniczonych ilościach?
  Rodzice: ŚLUBUJEMY

  Po ślubowaniu możemy tradycyjnie wręczyć prezenty dla rodziców.

  10. Kareta – widowiskowa i popularna zabawa weselna

  Jedna z popularniejszych weselnych zabaw. Do gry zapraszamy 9 osób różnej płci, które wcielają
  się w kolejne role: 4 koła karety, 2 konie, 1 woźnica, no i oczywiście Król (Pan Młody) i Królowa
  (Pani Młoda). Każdy musi zostać poinformowany kim jest. Zabawa weselna polega na szybkim
  reagowaniu na słowa opisujące poszczególne części lub osoby z karety (należy wstać i obiec szybko
  krzesło, na którym się siedzi). Za niezareagowanie na słowo dostaje się karę. Karę otrzymuje ten
  który nie zareagował i nie obiegł krzesła lub zrobił to z dużym opóźnieniem np. Król (czyli Pan
  Młody reprezentujący Króla). Winowajca za karę musi wypić kieliszek wódki bez popitki (choć
  warto przemyśleć rozwiązanie z plasterkiem cytryny, zwłaszcza dla króla i królowej).

  Podpowiedź do czytanki:
  Na słowo kareta muszą zareagować aż 4 części:
  Kareta = woźnica + koła + król + królowa
  Zaprzęg = woźnica + koła + król + królowa + konie
  Oto 2 alternatywne teksty, które może przeczytać prowadzący zabawę:

  Wersja 1

  Dawno, dawno temu żyli sobie król z królową.
  Mieli konie, karetę i woźnicę. Kiedyś król zawołał woźnicę i tak mu powiedział: “Woźnico
  zaprzęgaj konie do karety, bo królowa chce pojechać na spacer”. Posłuszny woźnica poszedł i zapiął
  konie do karety. Kiedy król z królową wsiedli do karety, król zawołał: “Woźnico daj koniom znak
  do jazdy”. I pojechali.
  Para królewska jedzie w swej pięknej karecie przez okolicę, nagle prawy koń okulał, lewemu
  koniowi nic się nie stało. Przestraszony król zawołał: “Woźnico, woźnico, mój drogi woźnico,
  sprawdź, co się stało”.
  Królowa ze strachu zemdlała, a woźnica znalazł w kopycie prawego konia gwóźdź i go wyciągnął.
  W kopycie lewego konia nie znalazł nic.
  Po chwili zniecierpliwiony król zwraca się z pytaniem do woźnicy: “Woźnico, woźnico, mój drogi
  woźnico czy wszystko w porządku?” Woźnica odpowiada ,że tak. Siada na koźle i daje koniom
  znak do jazdy.
  Para królewska w swej pięknej karecie, złotej karecie jedzie dalej. Po chwili król wychyla się z
  okna karety i mówi do woźnicy: “Woźnico, woźnico, mój drogi woźnico, zatrzymaj konie, bo
  królowa chce zaczerpnąć świeżego powietrza”. Woźnica zatrzymuje konie i kareta staje. Z karety
  wysiada król i królowa. Nagle w oddali słychać grzmot – zaczyna padać deszcz, wszyscy są mokrzy,
  nie ma co czekać – król zarządza powrót na zamek.
  Po przybyciu na zamek konie zatrzymują się i król i królowa wysiadają z karety. Król woła do
  woźnicy: “Woźnico, mój drogi woźnico wyprzęgnij konie i odstaw karetę”. Zadowolona i
  szczęśliwa królowa pyta po chwili: “Woźnico czy odstawiłeś konie i karetę?” Woźnica odpowiada,
  że tak.
  “Dziękuję ci woźnico, mój drogi woźnico” – odpowiada królowa.

  Wersja 2

  Dawno, dawno temu żył sobie Król i Królowa. Król i Królowa ze swoim woźnicą bardzo lubili
  jeździć swoją karetą. Kareta miała 4 koła: prawe przednie, lewe tylne, lewe przednie i prawe tylne.
  Lewy koń był biały, a prawy koń był czarny.
  Pewnego dnia Królowa rzekła do swego Króla: “Królu mój, Królu mój wspaniały, Drogi Królu,
  powiedz woźnicy żeby przygotował konie i sprawdził koła, bo na ostatnim spacerze był problem z
  prawym tylnym kołem.” Woźnica zaprzągł konie i karetę. Sprawdził prawe tylne koło, rzucił okiem
  na lewe przednie koło, potem rzekł do Króla: “Królu mój, nasz wspaniały Królu, najukochańszy
  Królu, kareta i konie są gotowe.”
  Królowa z Królem wsiedli do karety i pojechali na piękną łąkę.
  W pewnym momencie Królowa rzekła do Króla: “Usiądź sobie Królu, kochany Królu, mój ty
  najukochańszy Królu. Powiedz woźnicy, by nakarmił oba konie i przygotował karetę na następny
  dzień abyśmy mogli wybrać się jeszcze raz sami.”
  Król rzekł do Królowej: “Królowo moja, moja kochana Królowo, Kocham Cię moja Królowo i dał
  jej słodkiego całusa.”

  11. ZOO – jedna z popularniejszych zabaw ślubnych

  Zabawa, która stylem bardzo przypomina “Karetę”. Tak jak w poprzedniej zabawie goście weselni
  wcielają się w poszczególnych bohaterów. Uczestnicy zabawy (7 osób): tata, mama, dzieci (Witek,
  Jacek, Zosia), piesek Azor i słoń.

  Tekst, który czyta prowadzący:

  Był piękny dzień, więc TATO postanowił zabrać DZIECI do zoo, by mogły zobaczyć SŁONIA.
  Poszedł więc do MAMY żeby obwieścić jej tę wiadomość. DZIECI bardzo się ucieszyły, a
  najbardziej ZOSIA. WITEK powiedział: zabierzmy też AZORA. AZOR, jak to AZOR, ucieszył się
  jak przystało na PSA – radośnie zamerdał ogonem. JACEK i WITEK bardzo chcieli zobaczyć
  SŁONIA. DZIECI zapiszczały radośnie. RODZICE (czyli mama i tata biegną) przygotowywali się
  do wyjazdu, a AZOR biegał miedzy nogami swoich PANÓW. Pogoda dopisywała, ZOSIA
  postanowiła zabrać AZORA na spacer przed wyjściem do zoo, ale WITEK ubiegł ZOSIĘ, i AZOR
  od dawna był na spacerze. W końcu późnym popołudniem cała RODZINA zapakowała się w
  trabanta i ruszyła w kierunku zoo. W zoo stał dumnie SŁOŃ. Rany jaka wielka trąba, wykrzyczały
  DZIECI. MAMA uciszała radosne piski swoich POCIECH. TATA, głowa RODZINY opowiadał o
  tym czym żywi się SŁOŃ. DZIECI słuchały zainteresowane. Tylko AZOR, jak to nasz kochany
  AZOR, merdał ogonem zainteresowany bardziej motylem niż SŁONIEM. ZWIERZĘTA (tu biegnie
  słoń i pies) chyba nie przypadły sobie do gustu. Po wszystkich piskach i wrzaskach radości,
  RODZINA pojechała do domu, tylko SŁOŃ został tam gdzie stał. Tak, to był piękny rodzinny dzień
  dla wszystkich TATY, MAMY, WITKA, JACKA, ZOSI I AZORA.

   

  12. TELEGRAM

  (czytają dwie osoby, np. Dróżbowie, napisane fonetycznie)

  Nie każdy wie, że Pan Młody przed ślubem należał do Klubu Starych Kawalerów. Cały klub przebywa teraz we Włoszech i przesyła telegram z życzeniami. Żeby udowodnić, że naprawdę przebywają we Włoszech będziemy czytać w oryginale i tłumaczyć.

  Dzień dobry drogi Kamilu

  Bongiorno Kamillo frajeri

  bardzo nas cieszy

  Kontato schizofrenio

  że się ożeniłeś

  Liberta kaput

  w tym uroczystym dla Ciebie dniu

  Akademio kabaretto

  życzymy Ci wiele radości i szczęścia

  La dyscyplina dyktatore

  pojąłeś piękną żonę

  Paloma maszkarone

  po weselu rozpoczniesz normalne życie

  Katorga, galera, patoga

  wasz związek będzie pełen miłości

  Finito amore…

  potem może przyjdą dzieci

  Cinquecento bambini

  zostaniesz ojcem

  Padre Virgilius

  będziesz się cieszyć tą perspektywą

  Silencio mortale

  dbaj o teściową

  Arszenikos cyjankare

  i o teścia

  Piwencjo kuflozo

  a zostaniesz doceniony

  Vizitato prokuratore

  życzymy Ci

  Gratulacjone

  miłej współpracy

  Non kolaboracjone

  dużo pieniędzy

  Forsa finito

  ładnego mieszkania

  Apartamento sutereno

  dobrego samochodu

  Karocze sireno

  udanych wakacji co roku

  Prego ciao Italia Bongiorno ogródek, sekator, działka

  Tego wszystkiego życzą Ci koledzy ze słonecznej Italii

  Cavalieros Sicilianos Italianos

  podpisano koledzy z Klubu Starych Kawalerów

  Kumplos smutatos

  P.S. Pozdrowienia dla gości weselnych

  Bongiorno stonka inwazione

   

  13. A KTO SIĘ W STYCZNIU URODZIŁ

  Kapela lub wodzirej …. “a kto się w styczniu urodził?” …Wszyscy goście urodzeni w styczniu wstają (brawa dla nich). Pozostali im śpiewają … “kieliszek swój do ręki weź i wypij, aż do dna, kieliszek swój do ręki weź i wypij, aż do dna.” W tym czasie piją … i dalej kapela … “a kto się w lutym urodził?” I tak do końca roku. W miesiącach, w których wstają Młodzi muszą się Oni pocałować … i wszyscy wtedy śpiewają … “Ona temu winna, Ona temu winna, pocałować Go powinna…”

   

  14. WYKRYWACZ KŁAMSTW

  Para młoda siada do siebie plecami a prowadzący zadaje im pytania zaczynające się od “kto” (np. kto z was częściej mówi “kocham cię”?). Panna i Pan Młody mają karteczkę, na której z jednej strony napisane jest “ja” a z drugiej “on” (wersja dla niej) lub “ona” (wersja dla niego). Po usłyszeniu pytania każde musi odwrócić karteczkę z właściwą wg niego odpowiedzią w stronę “publiczności”. Jeśli odpowiedzi są niezgodne – karniaczek albo taniec.

   

  15. ZNAJDŹ SWOJEGO PARTNERA

  Wodzirej zaprasza na parkiet wszystkich panów z bliskiego otoczenia Pani Młodej, Pan Młody
  osobiście zawiązuje jej oczy, tak, aby nic nie widziała, pomagają mu w tym druhny. Należy
  oczywiście zakręcić Panią Młodą tak, aby straciła orientację, lub porosić Panów, biorących w udział
  w zabawie o przemieszczenie się. Na znak wodzireja Pani Młoda przystępuje do łapania jednego z
  Panów na ślepo. Każdego może dotknąć, ale nie może o nic pytać, a Panowie nie mogą odpowiadać,
  jeżeli Pani Młoda podejmie decyzję, druhny rozwiązują jej oczy. Wodzirej prosi o przedstawienie
  się wybrańca oraz wypytuje go szczegóły znajomości z Panią Młodą. Później zabawa toczy się
  analogicznie wokół Pana Młodego.

  16. CHOCHELKI

  Zabawa dla kilkunast osób, które tańczą w okręgu, przekazując sobie w rytm muzyki wazową
  łyżkę. W momencie gdy muzyka się zatrzyma, ostatnia osoba, która będzie w rękach trzymać łyżkę,
  musi karnie wypić wódkę z rekwizytu, który będzie trzymać w dłoniach – chochli.

   

  17. Z bułką tartą

  Wybieramy kilku panów i ustawiamy ich w rzędzie. Każdy z nich dostaje po kieliszku tartej bułki do zjedzenia w jak najkrótszym czasie. Pierwszy, który skończy musi zagwizdać ‘Sto Lat’ dla młodej pary. Nie popijamy 🙂

   

  18. Marynarki

  Goście dobierają się parami. Panowie koniecznie muszą założyć marynarki. Zespół zaczyna grać, pary tańczą. W pewnym momencie muzyka cichnie, panowie ściągają marynarki, przekładają na lewą stronę a następnie zakładają na siebie. Panie mogą pomagać. Ostatni, któremu się to uda odpada. Kolejną piosenkę tańczą pozostałe pary. Gdy muzyka ucichnie analogicznie jak poprzednio panowie ściągają marynarki, przekładają ponownie na prawą stronę i zakładają na siebie. Zabawa trwa do wyłonienia zwycięzcy.

   

   

   


  Fatal error: Uncaught ArgumentCountError: Too few arguments to function OpenContent(), 1 passed in /home/dannyrush/domains/tdparty.pl/public_html/wp-content/themes/tdparty/index.php on line 247 and exactly 2 expected in /home/dannyrush/domains/tdparty.pl/public_html/wp-content/themes/tdparty/index.php:203 Stack trace: #0 /home/dannyrush/domains/tdparty.pl/public_html/wp-content/themes/tdparty/index.php(247): OpenContent('pr_scenariusz') #1 /home/dannyrush/domains/tdparty.pl/public_html/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/dannyrush...') #2 /home/dannyrush/domains/tdparty.pl/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/dannyrush...') #3 /home/dannyrush/domains/tdparty.pl/public_html/index.php(17): require('/home/dannyrush...') #4 {main} thrown in /home/dannyrush/domains/tdparty.pl/public_html/wp-content/themes/tdparty/index.php on line 203